Zdrady

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zakochany człowiek oddaje drugiej osobie całego siebie. Wierzy, że miłość będzie trwała całe życie. Jednak ludzka natura ma też ciemne strony. W tym programie odkryjemy tajemnice zdrady, która niszczy nawet najgorętsze uczucia.
Pierwsze słowa emitowane w danym odcinku
Jak on(a) mógł/mogła mi to zrobić?
Typowy bohater pod koniec odcinka
Co tu się dzieje?
Typowy bohater podczas gdy przyłapuje partnera z kochankiem
Kim wy jesteście?
Partner gdy widzi kamerzystę nagrywającego zajście
Idź już spać.
Rodzić oglądający z dzieckiem „Zdrady” podczas sceny erotycznej

Zdrady (ur. 2013, zm. 2017) – serial paradokumentalno-komediowy emitowany w dziele szatana. Opowiada historie ludzi, którzy podejrzewali swojego partnera o zdradę i poprosili o pomoc słynnego detektywa Damiana Jakiegoś tam. On pomógł rozwiązać im te zagadki.

Tematyka odcinków

Na początku odcinka jakiś roztrzęsiony osobnik wysyła detektywom film, w którym mówi iż podejrzewa swojego partnera o zdradę. Najczęściej podejrzewają ich o zdradę, gdyż nigdy nie widzieli swojego partnera/partnerki w jakiejś bieliźnie i podejrzewają iż stroi się w nią dla tego innego. Detektywi przyjmują zadanie. Siedzą w autku i czekają aż partner wyjdzie z domu. Śledzą go do czasu gdy okazuje się iż nie mają dowodów. Czekają aż partner przyjdzie do domu i Damian wysyła Maksa by zamontował kamery. On idzie do domu i mówi partnerowi iż przyszedł umyć okna/naprawić zlew/sprzedać odkurzacz (niepotrzebne skreślić). Oni bez wahania go wpuszczają nawet wtedy gdy ich zlew jest sprawny. Maks wychodzi i wraca do auta. Nagle przychodzi kochanek i zaczyna się bara-bara[1]. Oni mają już dowody. Dzwonią do klienta i psycholog Karoliny/Moniki/Julii[2]. Oni przychodzą. Klient widzi nagranie i postanawia iść do domu spuścić wpierdol kochankowi. Detektywi lecą za nim. On wchodzi do domu i chce bić wszystkich. Kochanek zakrywa się wszystkim co pod ręką, gdyż jest nagi. Karolina/Monika/Julia[3] mówi im, żeby to sobie wytłumaczyli. Potem jest jakiś czas później i partner i klient mówią jak ochłonęli po sytuacji i czy są razem, czy też nie, KONIEC.

Przypisy

  1. Wielu nastolatków jest smutnych, iż jest to ocenzurowane
  2. Niepotrzebne skreślić, zależy od odcinka
  3. Jak wyżej


Puzzle stub.png Autorowi tego hasła oderwało palce zaraz po tym, jak wklepał kilka zdań. Jeśli chcesz go zastąpić – rozbuduj to hasło.