Zadane.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ile to 2+2?
Typowe pytanie na Zadane.pl

Zadane.plstrona, na której przebywa dużo osób, dlatego że nie chce im się myśleć, tylko wolą czekać na gotową odpowiedź.

Użytkownicy

Pomoc na zadane.pl jest niezastąpiona.

Większość osób zasypujących tę stronę to gimnazjaliści lub uczniowie szkoły podstawowej. Jest również możliwość zapytania z zadań z poziomu liceum/technikum, ale te osoby są bardziej ogarnięte i zwykle nie potrzebują stron ze ściągami. Użytkownicy tej strony internetowej to niezwykle i jakże zawzięci do nauki uczniowie. Codziennie pojawiają się zadania typu „Popatrz na ilustrację i uzupełnij puste miejsca” oczywiście geniusze nie wstawią zdjęcia tej na pewno bardzo pięknej ilustracji tylko myślą, że Bóg im odpowie. Są tu też osoby zajmujące się głównie odpowiadaniem, a raczej „odpowiadaniem” na pytania. Ich wypowiedzi są niezwykle przemyślane i mądre – przykładowo „Też to mam i się cały dzień nad tym zastanawiam. Pomóżcie mi pliiiiisssss!!!111!!!!11!!!!! Ps. Liczę na naj.” Największa aktywność tych użytkowników ma miejsce w godzinach pisania matury, zazwyczaj z urządzeń mobilnych.

Kategorie


Nuvola apps edu miscellaneous.svg To jest tylko zalążek artykułu związany ze szkołą. Jeśli cały czas odrabiasz prace domowe – rozbuduj go.

Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.