Prawak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy osoby zaczynającej dojrzewanie. Zobacz też jej przeciwieństwo – lewaka.
Idol prawaków
Typowy prawak przed „masakrowaniem lewaka”
Prawaczek-robaczek to głupi chłopaczek
Lewak o swoim konkurencie
daw. prawdziwek, borowik szlachetny
Bezużyteczna definicja z Wikisłownika w haśle prawak

Prawak – element społeczeństwa popierający wszelkie ruchy uważające się za ostoję prawicy. Prawaków jest tak dużo, że nawet wśród nich jest podział na „lewicowych prawaków” (w Polsce należy do nich ok. 5,7 mln mieszkańców, głosujących na PiS), „liberalnych prawaków” (reprezentowane przez ponad 700 tys. Polaków głosujących na Korwina i/lub oglądających Maxa), „prawicowych prawaków” (ponad 50 tys. osób głosujących na partię Brauna lub inne nacjonalistyczne partię). Prawaki objawiają się poprzez „masakrowanie lewaków” – głównie poprzez internet. Raz jeden udowodnił, że można walczyć w realu. I tak po uderzeniu Miecugowa trafił do aresztu i telewizji.

W oczach samych prawaków, przedstawiciel tej opcji politycznej jest bogatym wysokim Aryjczykiem o wyglądzie Mariusza Max Kolonki, mięśniach jak u Hulk Hogana i po czterech fakultetach, który bez trudu masakruje lewaków. W rzeczywistości jest to student o włosach brudasa i pryszczach wielkości Olympus Mons, który miał komisa z matematyki i oblał ustną maturę z polskiego, gdy przyszedł czas na rozmowę, w której należy się wykazać argumentami. Jego masa mięśniowa jest wyrażana w gramach.

Kto jest prawakiem?

Łatkę prawaka może przyczepić tylko feministka/Czarny/Żyd/Muslim/członek KOD-u/wyborca Hillary Clinton. Ty także możesz przypiąć łatkę prawaka! Wystarczy, aby potencjalny kandydat:

Ekspansja prawaków

Ostatnio ilość prawaków gwałtownie się powiększyła za sprawą demokratycznych wyborów – po narodzinach prawicowych ruchów na Węgrzech i w Rosji prawaki rozpoczęli wielką wędrówkę ludów. W 2015 roku zdobyli resztę Grupy Wyszehradzkiej – główną operacje ekspansji (tzw. Operacja JCenzura2.svgć Islam) przedstawiono w czeskiej telewizji, słowackim radiu oraz na polskim wykopie. Rok później przeprowadzili niezwykle ważną operację zdobycia bastionu „demokracji” – USA. W ramach rozgrzewki i treningu odbyto próbę na Wielkiej Brytanii, która zakończyła się sukcesem politycznym i gospodarczą klęską. Po obsadzeniu swojego kandydata zwolennicy prawicowych ruchów ogłosili wielki sukces. Głównym celem prawaków jest objęcie sterów w Francji oraz w Niemczech. O ile misja w Paryżu (prowadzona przez Marine Le Pen i jej Front Narodowy) odnosi coraz większy sukces, to w Niemczech pojawiają się opory. Prawacy jednak nie składają broni i ogłoszą swojego prawaka nawet w Berlinie.

Radykalizm

Radykalna prawaczka w chwili uniesienia

Jak w każdej grupie społecznej, istnieją radykalne osoby, które psują reszcie opinię. W przypadku Polski ilość radykałów wśród prawaków wynosi jakieś 10% (pozostałe 90% ze względów na edukację znajduje się na utrzymaniu rodziców i nie stać ich na zachcianki). Radykalnego prawaka cechuje nienawiść do lewaków na poziomie Hitlera, startowanie w wyborach, tworzenie nowych teorii spiskowych, demaskowanie spisków oraz wiara, że Hillary Clinton to reptilianin. Walkę z lewakami prowadzą poprzez masowe oczernianie w internecie oraz rzucanie kostką brukową. Najczęściej wyszukiwane argumenty wśród radykalnych prawaków to:

  • Morda;
  • Zamknij ryj ty lewacka kurwo;
  • Chuj ci w dupę lewacka szmato;
  • Zdychaj;
  • Szmato jebana, szkoda że ciebie nie wyskrobali;
  • Jestem profesorką i zajebie ci za pierdolenie, że jestem głupia i niewychowana;
  • Komuniści to skurwiele, którzy mordowali chrześcijan. Popiełuszkę zabili skurwysyny jebane! Ja jako chrześcijanin domagam się kary śmierci dla tych pojebanych morderców!!!;
  • Usuń konto ty ruski zajebany agencie.

Wielu radykalnych prawaków odwołuje się do swojego wyolbrzymionego patriotyzmu. W tym celu kupuje tandetne bluzy z logiem powstaniem warszawskiego oraz demoluje przystanki autobusowe, które obciążają budżet państwa.