Plik:Ankietylogo.png

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ankietylogo.png(480 × 480 pikseli, rozmiar pliku: 247 KB, typ MIME: image/png)
Opis Brak
Źródło Autor oryginalnie podał, że źródło chmury i pytajnika to Wikimedia Commons. Ze względu na brak linków tej informacji nie mogę potwierdzić. Budyń pochodzi stąd. Praca jako całość jest najprawdopodobniej autorska – 2 wyniki na TinEye, z czego oba wskazują Nonsensopedię.
Autor/właściciel ZieloneDaweooTico, Lajon$$ i bliżej nieokreślone osoby wrzucające pliki na Commons
Licencja
Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w Internecie wskazują, że grafika ta została pierwszy raz opublikowana na Nonsensopedii. Nie mamy jednak pewności, gdyż autor nie rzekł o licencji nic a nic. Przypisuje się jej wolną domniemaną licencję zgodną z zasadami panującymi na portalu, z którego pochodzi, w momencie opublikowania, czyli:
Copydown.png Ten obraz był edytowany i jest obecnie zlepkiem pikseli z różnych źródeł. Kilka pikseli może mieć jednak zastrzeżone prawa autorskie (i zapewne ma). Używanie tej grafiki najprawdopodobniej łamie prawa autorskie, jednakże sam autor montażu publikuje swój wkład pracy na wolnej licencji (tzw. copydown), mianowicie:
Cc.logo.white.svg
Cc-by new white.svg
Cc-sa white.svg
Ten plik jest udostępniony na licencji Creative Commons. Dokładniej, jest on udostępniony na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported, potocznie znanej jako „CC-BY-SA-3.0”.
CC-BY-SA-3.0
COPYDOWN

Jeżeli jednak posiadasz dowód, że grafika ta nie pochodzi z podanego wyżej źródła, lub jesteś jej autorem i chcesz jej nadać inną licencję – skontaktuj się z którymś z administratorów.

Historia pliku

Kliknij na data/czas by zobaczyć, jak plik wyglądał we wcześniejszych wersjach.

Data i czasMiniaturaWymiaryAutorOpis
aktualne17:28, 27 cze 2018Miniatura wersji z 17:28, 27 cze 2018480 × 480 (247 KB)DasBott (dyskusja | edycje)Opis
  • Nie możesz nadpisać tego pliku.

Metadane