Nowy Hejter

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nowy Hejter wysławiający Nonsensopedię

Nowy Hejter - (właśc. Patryk Szczepaniak) nowy nabytek Youtuba, jego funkcją jest wytykanie błędów i obrażanie innych Youtuberów. Funkcjonuje od początku roku 2018 roku i na złość wszystkim starającym się o wysoką oglądalność twórcom treści w krótkim czasie zdobył dużą popularność. Próbuje iść za trendem Family Friendly, lecz mu to nie wychodzi, ze względu na wysoką liczbę wulgaryzmów w przeciętnym wideo. Swoją drugą sławę zawdzięcza także swojemu profilowi na Instagramie, gdzie okazjonalnie, a ku uciesze wszystkich stulejarzy wrzuca fotki wpół rozebranych, lub czasem w pełni nagich kobiet. Od niedawna także patostreamer.

Powstanie

1 Na początku był YouTube, 2 A w tym YouTube było wielu YouTuberów, 3 I Youtuberzy ci robili wiele filmów, 4 A filmy te oglądane były przez widzów, 5 I ci widzowie chcieli oglądać tych ludzi, 6 A ci ludzie chcieli być oglądani, 7 A te obejrzenia brały się z algorytmu rekomendacji YouTube, 8 I ten algorytm rekomendacji YouTube mówił ludziom co chcą oglądać, 9 A żeby ci nie musieli się przemęczać szukając nowych filmów, 10 A wtedy też właśnie aby ludzie nie musieli się przemęczać szukając nowych filmów, 11 W głowie Patryka Szczepaniaka zrodził się pomysł, 12 A pomysł ten był wspaniały i Patryk widział, że jest on dobry, 13 I wziął on w swą dłoń swego MacBooka Pro, 14 I począł on wprowadzać na klawiaturze adres strony, 15 A brzmiał on następująco: https://youtube.com 16 I Patryk utworzył kanał YouTube i nazwał go Nowym Hejterem, 17 I wtedy też Patryk wiedział, że to było dobre, 18 I także wtedy w swym apartamencie rozłożył hardware, 19 A był to hardware wysokiej klasy, 20 I podłączył Patryk ten hardware do swojego MacBooka Pro, 21 I zaczął on właśnie wtedy nagrywać[1], 22 A z jego ust płynęły przesłodkie słowa hejtu, 23 I wtedy to Patryk po zakończonym nagrywaniu zmontował wideo, 24 A następnie je uploadował i patrzył na statystyki, 25 A czując swój fame patrzył z góry na ludzi, 26 A oni patrzyli na niego, gdyż byli jego widzami, 27 I wtedy Patryk już wiedział, że to było dobre, 28 I w ten właśnie sposób powstał Nowy Hejter

Kogo hejtował?

I wielu innych

Przypisy

  1. (cyt.) To sie kameruje!!!


Crystal Clear app Login Manager.svg To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.