Nonsensopedia:Inkubator/VVVVVV

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

VVVVVV (według chemika heksawanad lub triwolfram) – gra, gdzie sterujemy Viridianem i za zadanie mamy uratować kosmos przed zniszczeniem.[1] W grze tej nie możemy skakać, tylko możemy wywracać grawitację do góry nogami.

Wydarzenia w grze[edytuj]

Uwaga!
Warning / Achtung / Attention / Attenzione / Advertencia / Pozor / Atenção / Внимание / Увага / Προσοχή / Figyelem / Advarsel / Įspėjimas / Waarschuwing / გაფრთხილება / Զգուշացում / 危ない / 警告 / 注目 / 경고 / אזהרה / चेतावनी / คำเตือน / تحذير !
W dalszej części artykułu znajdują się tajne informacje.
Kontynuowanie czytania może poskutkować odwiedzinami smutnych panów w garniturach.
Miej się na baczności, jeszcze nie jest za późno i zawsze możesz pominąć tę sekcję.
Wielki Brat Patrzy

Na początku w statku kosmicznym włącza się alarm. Viridian później zostaje przeniesiony przez teleporter w nieznane miejsce. Potem z niego ucieka, ratując Violet. Później Viridian może eksplorować świat gry, w którym ukryte jest 5 poziomów. Po przejściu dwóch z nich Viridian musi poprowadzić postać, którą właśnie „uratował” przez inny świat. Po przejściu kolejnego poziomu musi on przetrwać falę wrogów przez minutę.[2] Gdy się przejdzie ostatni poziom, czeka znów go niespodzianka – znowu jest teleportowany nie wiadomo gdzie. Gdy już doszedł do czegoś przypominającego teleporter, nagle rozpoczął proces niszczenia kosmosu. Wtedy mu nic nie pozostaje, tylko uciekać z kosmosu z losowo ustawionymi częściami. Gdy już uciekł, przeszliśmy grę…

Spokojnie!
Smutni panowie w garniturach nie przyjdą, jeśli nie przeczytasz informacji wyżej.
Te niżej możesz czytać.
Wielki Brat Przebacza

Poziomy graczy[edytuj]

Po przejściu gry W każdym momencie możemy zacząć ogrywanie poziomów innych graczy, które pobraliśmy z internetu. Co ciekawe, sam możesz tworzyć własne poziomy i też je wrzucać. Niektóre są ciekawe, reszta do dupy.

Wydarzenia w poziomach graczy[edytuj]

Ze względu na ilość poziomów graczy ta sekcja została przeniesiona tutaj.

Ciekawostki[edytuj]

  • Nazwy bohaterów zaczynają się na V.

Przypisy

  1. Ale i tak go niszczy
  2. Na szczęście twórcy gry ułatwili nam zadanie, bo co 5 sekund jest checkpoint