Nonsensopedia:Inkubator/The Room

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią omawianego filmu, lub chociaż z recenzją Nostalgia Critica. Zaleca się go czytać na głos z jak najbardziej nienaturalnym akcentem.
Ostrzeżenie na odwrocie artykułu
O hai, article!
Johnny o tym artykule
Ja nie zrobiłem złego filmu, to nie prawda. To bzdura! Ja nie zrobiłem złego filmu. Ja tego nie zrobiłem.
Tommy Wiseau o The Room

Oh hai, istoto przeglądająca nonsensopedię! To jest artykuł o The Room – najlepszym filmie komediowym będącym dramatem obyczajowym. Scenariusz do filmu napisał Tommy Wiseau, film wyprodukował Tommy Wiseau, wyreżyserował go Tommy Wiseau, a główną rolę zagrał Tommy Wiseau. Ha, ha! cóż za zabawna historia, Nonsensopedysto!

Główni aktorzy i postacie (niedokończone)[edytuj]

  • Tommy Wiseau jako JohnnyNajgorszy[1] najlepszy aktor wśród obsady.

Symbolizm sztućców[edytuj]

Z tego filmu można się dowiedzieć bardzo dużo rzeczy o symbolizmie sztućców, a konkretniej najpotężniejszych z nich łyżek. Dla przykładu: łyżka ognia jest sporządzona z lawy islandzkich wulkanów i symbolizuje walkę z żywiołakami lodu, łyżka czasu jest jednym z najbardziej istotnych elementów napędu samochodu-machiny czasu z lepszego innego filmu i symbolizuje niebieską budkę telefoniczną wydającą taki dziwny dźwięk, która porusza się w czasie, łyżka-Kapitan Planeta jest intergalaktycznym łyżkowym superbohaterem, symbolizującym walkę z nieudacznikami z Bonda, łyżka plastikowa jest wykonana z plastiku i służy do rzucania w ekran kinowy przed projekcją The Room, a łyżką kuchenną można zjeść budyń. Czyż to nie przydatna wiedza, ha?

Fabuła (niedokończone)[edytuj]

Głównym bohaterem filmu jest Johnny. Wraca on do domu po pracy i daje suknię swojej narzeczonej - Lisie. Czyż to nie urocze, ha? Zwierza się jej, że bank go wykorzystuje, a on jest głupcem.

Przypisy

  1. Ranisz moje serce, kimkolwiek jesteś autorze tego wtrącenia! RANISZ MOJE SERCE!