Nonsensopedia:Inkubator/Konrad Piechocki

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
W piCenzura1.svgu kuCenzura1.svg mać w piCenzura1.svg kuCenzura1.svg wypCenzura1.svg
Napoleon o niesłusznie przyznanym walkowerze
Gdzie ty tu widzisz czterech obcokrajowców?
Napoleon o niesłusznie przyznanym walkowerze
Czujny niczym ważka jest on
Mistrz Yoda Realista_PZPS o Piechockim
To prezes Piechocki decyduje o wyborze trenera kadry
Realista o Konradzie

Konrad Piechocki, zwany dalej Don Konradem, Napoleonem Piechockim czy Prezesem Ważkąnajlepszy polski ortopeda, znakomity psycholog i najbardziej troskliwy ojciec w całej Polsce prezes Skry. Znany z dawania podwyżek Michałowi Winiarskiemu i Mariuszowi Wlazłemu, którego menedżerem jest jednocześnie człowiek orkiestra, nie mówiłam?. Konrad myśli trzy kroki w przód. W czasie okienka transferowego sprowadził Drażena Luburicia za 50 tys., w trakcie sezonu sprzedał japońskiej Hiroszimie, która została klubem partnerskim Skry za 200 tys. W jego miejsce sprowadził Wypalonego Bartosza Kurka, który zrezygnował z lukratywnego kontraktu właśnie w Hiroszimie ze względu na zły stan zdrowia, czyt. ataki paniki. Dwa tygodnie po tym transferze, zagrał jednak w meczu Skry. O czym to świadczy ? Tylko i wyłącznie o tym, że Konradek to świetny psycholog. Piechocki znalazł luki w regulaminie rozgrywek plusligi. On nie rozumie zapisu, że na boisku nie może przebywać więcej niż trzech obcokrajowców* *nie dotyczy Skry. Odwołał się do sądu, gdy jego drużyna dostała niesłuszny walkower w meczu z Domem Starości Szczecin zwanym też Sir Safety Szczecin. Skra nie mogła dostać tego walkowera. Dlaczego ? BO NIE !!!

Realista PZPS[edytuj]

Kimże byłby mistrz bez swojego ucznia? Realista to miłośnik oszustw działań Konrada Chrzestnego. Spotyka się z nim na poranną kawę, przy której omawiają politykę Skry. Kolejno je lunch, bo jest spokojny o działania Piechockiego. Jego zdaniem Konrad to najlepszy prezes świata. Według Realisty to Kondzio decyduje o wyborze trenera kadry Polski. Realista_PZPS regularnie pali kadzidła na cześć Wielkiego Konrada, 5 razy dziennie modli się z twarzą zwróconą w stronę Hali Energia. Za każdy komentarz na onet.pl czy plusliga.pl otrzymuje od Napoleona 50 gr.

Polityka Don Konrada[edytuj]

Napoleon Piechocki uważa, że rodzina to świętość i dlatego zwolnił Pawła Zatorskiego, a w jego miejsce zatrudnił swojego syna KonradaKacpra. Według legendy Paweł nie chciał odejść, prawda jest jednak inna. Zatorski chciał uciec ze Skry, ponieważ bał się konkurencji. I słusznie ! Teraz popularny Zati gra w drużynie mistrza Polski – PłaksieZaksie, ale każdy janusz bełchatowski wie, że jego serce jest żółto-czarne.

Don Konrad nie lubi konfliktów i rozłamów w drużynie. Gdy po meczu z Zenitem Kazań Facundo Conte publicznie obraził Mariuszka Wlazłego, a trener Michał Anioł Falasca nie stanął w obronie pupilka prezesa, Piechocki się zdenerowował. Szybko zwolnił Falascę, a w jego miejsce zatrudnił ówczesnego drugiego trenera kadry Polski Phillipa Blaina, zwanego przez Realistę Bleinem. Dzięki temu ruchowi klakier Konrada uznał go królem okienka ratowniczego. To działanie zrobiło z Napoleona bardzo czujną ważkę. Ile jednak ten transfer kosztował Piechockiego przekrętów, tego nie wiemy i nie chcemy wiedzieć.

Pod koniec sezonu 2015/2016 objawiła się prawdziwa moc myślenia trzech kroków w przód Don Konrada. Aby nie awansować do finału Plusligi, Konrad kazał Skrze przegrać seta z Sesi Bielskiem-Białą. Dzięki temu Skrunia rozgromiła Lotos Trefl Gdańsk w meczu o brązowy medal, musiała grać w eliminacjach do siatkarskiej Ligi Mistrzów i... ze wszystkich polskich drużyn trafiła na najłatwiejszą grupę. Są trzy kroki w przód? Są. Jest geniusz? Jest.

Konrad Piechocki po sezonie 2015/2016 rozwiązał kontrakt z Conte. Żeby nie mieć problemów z limitami nie przedłużył kontraktu z Nico Marchalem, a w jego miejsce sprowadził uciemiężonego Nikolaya Pencheva, który przyszedł z podłej Resovii, w której musiał pracować. W Klubie Wyjątkowym Penchev został Uskrzydlony. Dzięki temu czasami zaserwuje w boisko, a jego zabójcza skuteczność w ataku wyniesie 30 %. Sprytny ruch. Wracając do limitów. Skra sprowadziła na środek siatki Jurija Gładyra. Wiadomą rzeczą jest jednak, że Skra nigdy, ale to przenigdy nie miała kłopotów z limitami, prawda? Walkoweru z Espadonem nie liczymy. Poza tym regulamin nie był jasny. Skąd Skra ma wiedzieć, że 3 to nie 4?

Sam Piechocki napisał list do WHO, ponieważ udowodnił, że powietrze z kominów bełchatowskich i jego praktyka lekarska mają zbawienny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne zawodników. W Bełchatowie można otworzyć doskonałe sanatorium, czego przykładem jest oczywiście działanie Konrada. To dzięki magicznemu bełchatowskiemu powietrzu i wizytom u dr. Piechockiego Michał Winiarski lada moment zacznie grać. Bartosz Kurek zaś cierpiał na ataki paniki i stany lękowe. Gdy przybył do Bełchatowa, pooddychał czystym powietrzem i poleczył się u psychologa Piechockiego był w stanie natychmiast zacząć grać w siatkówkę. Cud! W związku z tym Konrad Chrzestny napisał do Prezydenta Polski, aby zmienić nazwę miasta z Bełchatów na Bełchatów-Zdrój. Geniusz! Istny Churchill i Roosevelt w jednej osobie!