NonNews:Serwis Nasza Klasa jeszcze żyje! I wdaje się w wojnę z TV4!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Komunikat Naszej Klasy

8 czerwca 2019

Mamy rok 2019. Dzisiejsze pokolenie najprawdopodobniej nie wie, co to nk.pl. Okazuje się, że ten portal nadal żyje i chroniąc swego znaku towarowego, wdaje się w wojnę z jedną z największych telewizji w Polsce!

TV4 ma pomysł na program, w którym młode osoby będą się spotykać z gwiazdami. Był problem z nazwą. Ktoś ostatecznie rzucił nazwę „Nasza Klasa”. Po dyskusji w środku nazwa ostatecznie została.

Oczywiście, po każdym pomyśle, jak przeszedł, trzeba zrobić materiał propagandowy. Niestety, trzeba było ujawnić nazwę programu. Nikt jeszcze nie myślał, że to jest znak towarowy.

I się stało. Administrator nk.pl, oglądając telewizję, zobaczył materiał propagandowy telewizji. Dokładnie w momencie poznania nazwy programu admin zasiadł przed komputer i wszczął alarm.

Szybko zadecydowano, że trzeba wypowiedzieć wojnę. Zacznie się oczywiście pozwem sądowym dla Polsatu[1]. Na stronie zamieszczono mechanizm szpiegowski wykrywający oglądaną telewizję. Jeżeli wykryje oglądanie TV4, a szczególnie program „Nasza klasa”, na komputerze wyskakuje komunikat taki, jak na zdjęciu. Nonsensopedyjni naukowcy twierdzą też, że komputer będzie próbował wyłączyć telewizor, oraz to, że wtedy, gdy komputer, bądź człowiek, nie zdąży wyłączyć telewizora, zostanie uruchomiony proces obronny w postaci zajęcia się płomieniami dysku twardego.

Źródła

  • Materiały propagandowe TV4 [2], 8 czerwca 2019.
  • Przedjutrze, 8 czerwca 2019.

Przypisy

  1. właściciela TV4
  2. zwane autopromocją