NonNews:Proszę wstać, sąd idzie! Kolejne rozprawy poprowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przed sądem należy mówić prawdę; za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna na podstawie artykułu 233 kodeksu karnego

19 sierpnia 2019

7 lat temu wydarzyła się tragedia. Na TVN-ie nie można było obejrzeć nowych spraw Wesołowskiej. Dobrze, że 7 lat, a nie wieczność. TVN, podobnie jak inne telewizje, odgrzewa kotlety. I dobrze!

Polacy nauczyli się już żyć przez te lata bez nowych rozpraw sądowych. Dlatego dużym zaskoczeniem jest wznowienie tego kultowego serialu. Wszyscy się cieszą, bo nie mogą się doczekać spraw, które się wyjaśniają na koniec odcinka w zupełnie niespodziewany sposób.

Należy pamiętać, że rozprawy będą się toczyć na kanale TTV. Nie, nie pozywajcie do Anki TVN-u za składanie fałszywych zeznań. Przed sięgnięciem po pilota skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy program niewłaściwie dobrany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Polacy zaczynają dyskusję, o czym będzie pierwsza nowa rozprawa. Nasz typ: oskarżonym o pobicie i gwałt na lachonie będzie siedemnastoletni dresiarz, ale się okaże, że któryś ze świadków to pedofil, który jest winnym.

Dzieci, informujemy, że nie zdążą obejrzeć nowego odcinka przed pójściem do szkoły – pierwszy odcinek będzie 2 września. Miłego oglądania!

Źródło

  • materiały TTV, 19 sierpnia 2019.