NonNews:Owsiak rezygnuje!

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

14 stycznia 2019

Jerzy Owsiak rezygnuje z kierowania fundacją WOŚP – donoszą polskie media. Korespondent Nonsensopedii relacjonuje całą sprawę.


To nieprawdopodobne proszę państwa!

Nasz nieustępliwy i nieprzejednany naczelny kwestator kraju, Jurek Owsiak, ze łzami w oczach i strachem przed hejterami, rzucił właśnie swoją posadę. Po wczorajszym wydarzeniu, o którym donosiliśmy w newsie: Prezydent zamordowany na WOŚP, ogłosił, że odchodzi z funkcji prezesa zarządu. Co oznacza, że wiele osób nie będzie już mogło nabijać się z jego wpadek i finansowych zawirowań. Pomimo zapewnień, że WOŚP nadal będzie działała, producenci określonych marek sprzętu medycznego już liczą straty. Zdaniem fanów Owsiaka, Orkiestra bez swojego dyrygenta nie będzie już nigdy taka sama.

Co się stanie z WOŚP? Jaki los czeka firmy lobbowane przez Owsiaka? Kto zgubi kolejny słoik z pieniędzmi? Czy jego następca także użyje zastrzeżonego prawami autorskimi powitania „siema”? Co się stanie z tegorocznymi pieniędzmi zebranymi przez fundację? Tego dowiecie się od nas jako pierwsi! Korespondenci Nonsensopedii trzymają rękę na pulsie.


Źródło[edytuj]