NonŹródła:Tajny protokół do paktu Ribentropp – Mołotow

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Z okazji, że kiepy radzieckie sygnowane tu przez Wyjaczesława psia jego mać Mołotowa, którego nazwisko śnić będzie się po bezkresnych nocach wszelkim gangsta z GTA, Max Payne'a i innych wytworów aryjskiej rasy, owe to kiepy zgodziły się nam, wszelako wielkim i niepowtarzalnym spadkobiercom spuścizny (dosłownie i w przenośni) Cesarzy Ottonów, i innych, których wymienić mi się nie chce, bo zęby zgrzytają, zapewnić spokój na tyłach, gdy będziem le clerców do nowej sytuacji przysposabiać, my, wraz z nimi, co my się nie lubimy oficjalnie, zdobyliśmy się na wielmoży gest, żeby to, w Ściśle Poufnym i Tajnym Owym der Protokole, co go za sześćdziesiąt lat każdy żul z Pcimia poczyta, podzielić się ziemiami, ludem do pracy gotowym, i wszystkim, czym chata bogata, takoże interesy będziem rozgraniczać. No więc, tako się rzecze, jako następuje:

  1. Na całkowicie nieprzewidziany, zaskakujący obie strony, taki że „LOL” wypadek, iż obszar polityczno-terytorialny tych takich nad Ostsee kropków się tenteges, to Norden granicen tego kropka nazwanego Litwą tworzy granicę tego, czym się tu ustalające strony nachapać zobowiązują.
  2. Na całkowicie nieprzewidziany, zaskakujący obie strony, taki że „lol” wypadek, że się Lepperom i tym innym pro Poleńczykom terytoria politycznie przekształcać chciało, to my nasze koryta na linię Narew – Wisła rozstawić zamierzamy. Jakby się Jozinowi wódka podwójnie sfermentowała w żołądku, i państwo Polan przy życiu ostawić chciał, to my się podejmujemy to wyperswadować, tj. przeduskutować. Jak przyjaciele, u slivovice.
  3. Nam, Aryjczykom, z łaski Adolfiej odwiecznym bossom wszystkiego, wali na ryj, co i jak katiuszki na tym no... Mittag-Ost wyczynią.
  4. My, Aryjczycy zobowiązujemy się, że będzie ordnung i nic nie wypłynie, a te nieogolone buhaje niech nie myślą o tym świstku przy vodce dyskutować!

Podpisano:

Za rząd Rzeszy Nieckiej – J. Ribentropp

Za rząd Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich – xxx

Moskau, 23 Augusten 1939.