Must Be the Music. Tylko muzyka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Obejrzyj ten film na YouTubie
Takie osoby są mile widziane w Must Be the Music
Obejrzyj ten film na YouTubie
Przeciętny występ
Obejrzyj ten film na YouTubie
Razem będziemy wywalać gnój!
Własny głos jest inny niż go słyszymy. Więc zamknij mordę i nie pokazuj się tu więcej
Ochrona stara się szczędzić uszy jury przed beztalenciem
Zabij mnie swoją muzyką
Adam komentuje jedno wykonanie
Ojczyźniane, takie patriotyzmy. Coś okropnego
Ela opisuje swoje gusta muzyczne
Lepiej nawet pan Władek spod Społem śpiewa niż ci finaliści z Must Be the Music
Normalny widz o finalistach tego talent show
Akordeon jest drugim (po gitarze) najpopularniejszym instrumentem ogniskowym (choć nikt nie umie na nim grać), zwykle leży pod reklamówką z kiełbasą gdyż „każdy go nie słucha”, jednak ze względu na plastikową obudowę nie da się na nim usmażyć kiełbasy.
Maciej Rock się chwali, że poznał prawdę o akordeonie z jedynej wiarygodnej encyklopedii

Must Be the Music. Tylko muzyka (ur. 5 marca 2011, zm. 11 czerwca 2016) – polski program talent show, konkurencja X Factora.

Opis całego show

Program ten jest przeznaczony dla muzyków, którzy potrafią rzępolić na czym się da, wyć jak Johnny Cash lub wydurniać się śpiewając repertuar Niecika. Jeżeli jury uzna, że nadajesz się, otrzymasz 3 głosy (później też w celu weryfikacji możesz wygrać jak Kora da ci buzi, ale to dopiero po odszukaniu 32 najlepszych). Los niektórych jest także zapisany przez fanów na Facebooku. Jeżeli oni wystarczająco zaspamują organizatorów konkursu, możesz jako 9. szarpidruta lub wyjec pojawić się w programie. Zwycięzca otrzymuje 100 000 złotych na nowe instrumenty, sprzęt do playbacku oraz występ albo na TOPtrendy lub na Sylwestrowej Nocy Przebojów.

Jury

Parodia programu
  • Kora – dobry humor ma tylko, gdy weźmie ze sobą pieska. Potrafi nazwać każdego od debili niezależnie, co prezentuje. Szczytem samobójstwa u niej było fałszowanie do Boskie Buenos lub uznanie, że utwór Oprócz błękitnego nieba nie zagrał wcale jej były facet, a jakieś Golden Life.
  • Ela Zapendowska – po utracie posady w Jak Oni Śpiewają krytykuje każdego w Must be the Music. Ekspertka od disco polo i brutal death metalu. W tym programie, po występie pewnego Murzyna, po raz pierwszy od urodzenia śmiała się.
  • Adam Sztaba – największy spośród ekspertów, który ostrzegał przed Sylwią Grzeszczyk.

Oprócz nich jako czwarty (tzw. „wypełniacz” pojawili się):

  • Wojciech „Łozo” Łozowski – podrywał uczestniczki i cieszył się z byle czego.
  • Piotr Rogucki – idol małoletnich fanem metalu, wokalista Comy.
  • Tymon Tymański – po tym, jak wyrzucił w błoto kilkadziesiąt tysięcy złotych na film Polskie gówno, schował swój honor i zasady i sprzedał się.

Popularne utwory wykonywane w tym talent show

Jak wygrać w tym programie?

Jeżeli skończyłeś 8 lat lub jesteś studentką z dużymi cyckami, to na pewno dostaniesz się do finału. Jeżeli przez ten czas zamiast ćwiczyć będziesz uczyć babcie wysyłać SMSy, to 50% wszystkich głosów będą na ciebie.

Zobacz też