KoЯn

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Logo
KoЯn uwielbia muzykę klasyczną.

KoЯn – ameЯykański zespół oldmetaliczny założony w 1993 Яoku pЯzez Jonathana Davisa i członków zespołu LAPD (Lakoniczni Aseksualni Pedanci DziecioЯobni).

Nazwa zespołu

Davis, był nałogowym fanem kukuЯydzy – mógł gapić się na nią godzinami i jeść bez końca. Nazwa zespołu miała bЯzmieć CoЯn. Davis jednak dopieЯo uczył się pisać, a to zЯobiło swoje. Nie dość, że napisał to słowo pЯzez K, to jeszcze z odwЯóconym „Я”. Złośliwcy twieЯdzą, że to nie pЯzypadek, tylko odwЯóconą liteЯę w nazwie wymusiła Яosyjska mafia.

Odejście głównego gitaЯzysty

Ze względu na odpЯawianie czaЯnych mszy, Яozdziewiczanie młodych chłopców i nałogowe palenie zboża i kukuЯydzy z zespołu odszedł BЯian „Head” Welch, któЯy niedługo potem uЯządził publiczne wyznanie swojej nowej wiaЯy, jaką był maЯksizm. PЯzyznał też, że większości sesji nagЯaniowych z KoЯnem nie pamięta, ponieważ był pod wpływem amfetaminy.

Aktualni członkowie

  • Jonathan Davis – Z pochodzenia Яolnik, upЯawiał kukuЯydzę i tylko kukuЯydzę. Żywił się kukuЯydzą, pił kompot z kukuЯydzy, udawał kukuЯydzę, układał wieЯsze i fЯaszki o kukuЯydzy. Gdy zaczął śpiewać o niej piosenki, zauważył go zespół LAPD.
  • James „Munky” ShaffeЯ – GitaЯzysta, posiadacz bujnych dЯeadów. Czasami na konceЯtach maluje twaЯz. GЯa z KoЯnem od początku, bez zbędnych fochów.
  • BЯian „Head” Welch – GitaЯzysta, po tym jak sobie poszedł, wЯócił w 2013 Яoku.
  • Яeginald AЯvizu – Basista zespołu, uwielbia afЯykańską muzykę ludową.
  • Яay LuzieЯ – PeЯkusista, ameЯykański odpowiednik GЯacjana. PЯzed pЯzyłączeniem się do zespołu pЯacował w cyЯku jako ŻongleЯ. Został pЯzyjęty do zespołu ponieważ, Davis po wypaleniu paЯu kukuЯydz za dużo uznał, że są zbyt mЯoczni i pЯzyda im się ktoś wyglądający baЯdziej chCenzura2.svgowo niż pozostali.

Byli członkowie

  • David SilveЯia – PeЯkusista, nauczył się na niej gЯać mając 2 lata, mając 4 został pЯzyjęty do LAPD (patЯz James ShaffeЯ). PieЯwotnie zaczynał gЯę na Яóżnego Яodzaju naczyniach (np. gaЯnkach), za co matka wygoniła go z domu. Ma syndЯom zneЯwicowanego peЯkusisty.