Jeja.pl

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Logo portalu. Przedstawia ono trzy podstawowe cechy przeciętnego użytkownika: odurzenie narkotykami, bezdenną głupotę oraz brak poczucia humoru maskowany sztucznym śmiechem
Oh god why? WHYYYYYYYYY?
Typowa reakcja na głupie zdjęcie w galerii
natanek_wlatdza_czeci
Nick standardowego użytkownika jeja.pl
gurole oiro wygraly a nie wlochy bo wlochy to mam pod pachami hyba jak mi je nie wyrwali znowu ino jak spalem se smacznie
Typowy opis zdjęcia

Jeja.pl – polski serwis rozrywkowy oferujący gry, obrazki, filmiki, ubieranki (w które nikt nie gra), teksty i dowcipy (te ostatnie zrzynają z innych portali o podobnej tematyce). Oprócz tego istnieje część bardziej prywatna, czyli galerie użytkowników.

Zawartość

Jeja.pl dzieli się na podstrony. Te częściej przydatne to:

  • Gry – można znaleźć tam gry z takich portali, jak: Gry.pl, Miniclip, Giercownia.pl. Dzieli się na kilka kategorii. Można znaleźć gry bezpieczne dla dzieci (np. strzelanie do glutów). Swoje propozycje można wrzucić do poczekalni.
  • Obrazki – zbiór wszystkiego, co najbardziej oklepane.
  • Filmiki – kolejny zbiór oklepanych memów, tyle, że tym razem z YouTube'a. Najpopularniejsze tematyki filmów to piłka nożna, gry komputerowe i filmiki typu „X rzeczy, jakich nie należy robić w Y”[1].
  • Komentarze – można je pisać, odpisywać na inne, usuwać (w profilu usera), dawać poparcia, zgłaszać je i użytkownika, który je napisał. Centrum życia towarzyskiego.
  • Profil użytkownika – ma kilka funkcji, m.in. usuwanie komentarzy, czy blokowanie trolli. Niestety, dzieci neo wykorzystują tą funkcję do blokowania wszystkich, którym nie podoba się ich spam.
  • Powiadomienia – dzięki nim możesz szybko dowiedzieć się o różnych ważnych rzeczach, na przykład że twój materiał jest na głównej, ktoś odpisał na twój komentarz pod zdjęciem, zdobyłeś jakąś odznakę, albo że jakiś użytkownik dodał zdjęcie przedstawiające muchę srającą na kiblu.

Zobacz też

Przypisy

  1. Gdzie X jest liczbą całkowitą od 1 do 999, a Y dowolnym miejscem, począwszy od kibla, skończywszy na restauracji


Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.