Forum:Sprawa ze skórkami

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 297 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Tak jak powyżej w temacie, pytam się was, czy chcecie mieć możliwość zmiany skórki między Monobookiem a NonVectorem? Pewnie wszyscy się spytacie „Jak to ma wyglądać?”.

Skopiuję NonVectora do skórki "Nonsensopedia" (MediaWiki:Nonsensopedia.css MediaWiki:Nonsensopedia.js) i poproszę helpera o możliwość zmiany domyślnej skórki na tą, z możliwością zmiany na starego, dawnego Monobooka w preferencjach. Żeby mieć na pewno pewną pewność w pewności, muszę mieć zgodę conajmniej dwóch biurokratów, kilku adminków, może jednego bałwanka. Jeśli wy nie macie na pewno pewnej pewności w pewności, natychmiast się pytajcie, a jeśli macie, to odpowiadajcie, że się zgadzacie. XDXD DWSZEWEK 22:02, kwi 20, 2012 (CEST)

W zasadzie zmianę domyślnej może wykonać każdy admin. Argh zrobiła to raz przez przypadek. Oprócz tego pozostawienie wyboru będzie dobrym pomysłem, nie będziemy zmuszać do Vectora, a słabsze komputery wybiorą sobie Monobooka. Artur21 20:05, kwi 20, 2012 (UTC)
Podbijam, powinna być taka możliwość. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 09:18, kwi 21, 2012 (UTC)
Ja jestem za. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 16:31, kwi 24, 2012 (UTC)