Forum:Prośba dotycząca brudnopisów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 297 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do całej Społeczności Nonsensopedyjnej o nieprzenoszenie swoich tworzonych w brudnopisach artykułów do przestrzeni głównej. Powoduje to, iż nowo utworzony artykuł nie pojawia się w na stronie Nowe Strony (tak, wiem, tylko ja tam zaglądam, ale boty to głupie stworzenia i nie chce się im na OZ siedzieć). Proszę, by po prostu tworzyć nowe artykuły przez czerwone linki lub wyszukiwarkę i tam przekopiowywać zawartość. Można nawet wcześniej przepuścić artykuł przez Worda (wówczas potrójne kropki są zamieniane na wielokropek, co wygląda wybitnie bajerancko). Dla Was to tylko szczegół, ale dla mnie (i dla potencjalnych innych redaktorów bieżących) to duże ułatwienie.

Dziękuję i pozdrawiam. JTTS (dyskusja) 21:48, mar 1, 2012 (UTC)

PS Jak jakiś dobry admin mógłby to wstawić do Ogłoszeń, to byłbym wdzięczny.

Do Ogłoszeń wstawił dobry bałwanek Mordka.png. A co do prośby, zrozumiałem i będę stosował. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 22:05, mar 1, 2012 (UTC)
Ta opinia o zestawieniu „Nowe strony” godzi we mnie, bowiem od około roku sam robię dziennik patrolowania, czyli tę cholerną robotę zżerającą dużo czasu, a nic konstruktywnego nie przynoszącą. Zatem mocno się nie zgadzam z Twoją opinią Tylko ja tam zaglądam. Tylko tyle, bowiem co ma ułatwiać życie, niech ułatwia – w końcu lenistwo i wygoda matką wynalazków :P DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 07:03, mar 2, 2012 (UTC)