Forum:Nieaktywność adminów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 293 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Od godziny 9:00 do teraz nie było ani jednego działającego admina, a ja musiałem ekować wandalizmy. Co to ma być? wowJurekedycji tak dużo 11:52, paź 18, 2011 (UTC)

Hmm... Szkoła, praca? Nie ma już wandalizmów. Party1993 11:53, paź 18, 2011 (UTC)
Ale na 10 adminów ani jednego (ty to tylko masz tymczasowe prawa)? Dobrze, że chociaż Parry jest. wowJurekedycji tak dużo 12:03, paź 18, 2011 (UTC)
Właśnie dlatego mianowani są Bałwankowie, by zastąpić admina w czasie jego nieobecności. Jeśli myślisz, że ktoś będzie specjalnie zarywał szkołę, albo brał urlop po to, by usunąć kilka stron, to jesteś w błędzie. Jak już ktoś to mówił w wątku kwestia administracji, działalność na Nonsenopedii jest charytatywna. Poza tym często tak było i zapewne będzie, że w godzinach pracy (i szkoły) nikogo nie ma na posterunku, a wielkich szkód nikt Nonsie w tym czasie nie wyrządzi. Kadrian1.GIFKadrian2.GIF 12:42, paź 18, 2011 (UTC)
Kadrian: bałwanki poza AR nie mają nic i nie mogą skutecznie walczyć z wandalizmami. Powinni otrzymać chociaż trochę więcej uprawnień. wowJurekedycji tak dużo 12:51, paź 18, 2011 (UTC)
Jurek, nie przesadzaj z tym, że wandale są tacy strasznie groźni. Automatyczny reweret powinien poradzić sobie z cofaniem wandalizmów i zatrzymaniem jego "postępów" do przyjścia admina. Nic się także nie stanie jeśli zEKowany artykuł powisi sobie jakiś czas. Ex"e"19 05:55, paź 19, 2011 (UTC)

Typowy obraz jesiennej Nonsy, Jurku, chyba musisz jeszcze troszkę tu pobyć, żeby się przyzwyczaić, że to nie wakacje. Możesz być świadkiem takiego dnia jak dziś kilka razy. Emdeggergadajka 14:59, paź 18, 2011 (UTC)

Po prostu Jurek chce pokazać, że sam siedzi o takiej godzinie i myśli, że dzięki temu dostanie prawa. Ale niestety, tak to, kochanie, nie działa. Bo krytykując adminów, majacych także normalne życie, tylko sobie narobisz problemów. Jasnowidzka.

Jasnowidzka: ja nie krytykuję i nie chcę zwalczać adminów, tylko stwierdzam fakty. Grupa adminów została zredukowana z 14 do 10 i trzeba kogoś, kto by mógł moderować. Ja jako bałwanek mogę tylko cofać złe edycje, ale nie mogę przeciwstawić się nowym artykułom autorstwa tych chCenzura2.svgjów. Pozdrawiam, wowJurekedycji tak dużo 14:07, paź 19, 2011 (UTC)
No i co z tego? Jak napisał Exe nic się nie stanie jak trochę powiszą. Robisz z igły. Jest mała szansa że czytelnik trafi na te badziewia. 禅.氮. 14:31, paź 19, 2011 (UTC)

Pytanie[edytuj]

A ja mam takie pytanie. W jakich godzinach odbywa się karmienie administratorów? Może właśnie dlatego w godzinach 9–14 są oni nieaktywni, że akurat są karmieni?

A ja też mam pytanie. Musicie zakładać pierdyliard wątków o niczym? Z poważaniem, Artur21 00:35, paź 19, 2011 (UTC)
Przecież nie założyłem nowego wątku. Zadałem pytanie w wątku istniejącym!

Pierdolamenta dość. Jeśli przez moderowanie wypocin nastolatków (pozdro, Terr, tekst git!) ktoś ma się stać no-lifem bez przyszłości i bez siebie, to coś tu się mija z celem. A nieobecność administratora przez, z tego co widzę 3 godziny, to normalna sytuacja. Nawet jak ktoś czytając Nonsę trafi na eka, to chyba ma dość rozumu, że z tym artykułem jest coś nie teges i go ominie. Jakby nie było żadnego przez dobę, dwie, no to byłoby o czym robić pierdolamento. Z poważaniem, temat przenoszę do niebytu. DelPacinoSzablon.gif ♥♦ 16:17, paź 19, 2011 (UTC)