Forum:Konkurs na GNM

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 297 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Jak pewnie wszyscy zauważyli mamy problem z medalowymi grafikami. Nie mamy grafików, a znikąd się nie pojawią. Pojawił się więc z mojej strony pomysł fejsbukowego konkursu na GNM, który zresztą ujawniłem w wątku o przyszłości portalu.

Konkurs ogłoszony był by na facebooku, gdzie zapoznalibyśmy również potencjalnych uczestników z regulaminem. Zainteresowani zgłaszaliby prace na wolnych licencjach poprzez email, lub udostępniając je na naszej tablicy. Następnie zdjęcia umieszczone w dedykowanym albumie poddane były by głosowaniu, przy facebookowych możliwościach najłatwiejszy byłby system lajków, ew. ankieta. Po zakończeniu głosowania praca, lub prace, po zatwierdzeniu przez komisję otrzymały by medal.

Pytanie pod dyskusję, nagrodzimy jedną, czy więcej, jeżeli tak, to ile, grafik, czy to będzie jednorazowy event, czy ma się powtórzyć? I czy pozostaniemy przy zwykłym medalu, czy może jakieś dodatkowe odznaczenie, tj. grafika publiczności, wybór facebookowiczów? Komisja, ktoś chętny? Czy może nie jest potrzebna i wystarczy tylko słowo admina? Także kwestia terminu, czy konkurs może być z'organizowany od ręki, czy będziemy czekać, ile ma trwać zgłaszanie prac, głosowanie?

Czy taka koncepcja Wam odpowiada, jakieś zastrzeżenia, propozycje? Faller 19:48, lut 27, 2012 (UTC)

Na pewno nie będziemy takich grafik nagradzać zwykłymi medalami. Jeżeli pomysł miałby przejść, to dać dodatkowe odznaczenie. wowJurekedycji tak dużo 22:09, lut 27, 2012 (UTC)
O, fajnie, że ktoś próbuje, szacun, Adamie. Bardzo fajna formuła. Jeśli chodzi o Twoje pytania:
  1. Myślę, że GNM, ale razem z kategorią która albo zawierałaby nazwę konkursu, albo odnosiła się do FB. No i obowiązkowo, że autorstwo czytelnika.
  2. O powtarzalności niech zdecyduje zainteresowanie.
  3. Co do komisji, przewodnicz :) Myślę, że dobrym kandydatem byłby także Del, ja na przeróbkach się nie znam, tylko licencję ogarniam.\
  4. Grafika obowiązkowo trafia do Różowego Kruka.
  5. Twoje słowo wystarczy.
  6. O organizacji konkursu niech zdecyduje ankieta na FB, będzie nam potrzebna do zmierzenia zainteresowania. Rozsądny okres zgłaszania to tydzień - dwa tyg.

To tyle z mojej strony. Zaraz maznę coś na Fejsie, potem krótka przerwa i lecę załatwiać nam jakieś małe konfitury na Wikii. Emdeggergadajka 13:17, lut 29, 2012 (UTC)

Zainteresowanie na fejsbuku małe, 3 osoby deklarują czynny udział, 29 wyraża aprobatę inicjatywie, nikt nie jest przeciwny. Więc, czy zamykamy wątek, i nie organizujemy, czy organizujemy, licząc na te 3 grafiki? Faller 15:13, mar 8, 2012 (UTC)

Nie mamy grafików? Przypominam, że ostatnio jestem otwarty na propozycje i mam sprzęt. Z pomysłami trochę gorzej, ale mogę sporo zrobić. Serscull 19:49, mar 10, 2012 (UTC)
Mam taką koncepcję, rozłam kościoła w formie dosłownej. Mam też parę innych pomysłów. 禅.氮. 21:13, mar 10, 2012 (UTC)
Ja mam pomysły, kościół na fundamencie apostołów (też dosłownie), okolicznik (licznik samochodowy w kształcie oka), sok firmy Rates (Sokrates). Jeśli są żałosne, to nie zawracajcie sobie nimi głowy. dyń 19:16, mar 11, 2012 (UTC)
To było trochę suche, ale i tak w weekend się tym postaram zająć. Serscull 20:40, mar 12, 2012 (UTC).