Dyskusja użytkownika:209po

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jeżeli decydujesz się na edycję mojej dyskusji, pamiętaj o tym:
  • Nie przyjmuję wiadomości postrzeganych jako atak osobisty lub coś w tym stylu – twój wpis zostanie zrewertowany.
  • Ostrożnie z wstawianiem szablonów – używaj opcji pokaż podgląd, a jak szablon okaże się oczojebny, przed nim wstaw </span>, a po nim <span style="color:white">. Ale nie rób tego z każdym szablonem!
  • Przed tytułem wpisuj <span style="color:white">, a po </span>, chyba że akurat wstawiasz szablon z nagłówkiem.
  • Podpisz się z pomocą ~~~~ – na niepodpisane wypowiedzi nie odpowiadam.
  • Ta dyskusja ma 5547 bajtów i na razie się nie zawali.

Mirahezowa Nonsa

Hej, widzę, że nadal żyje i nawet całkiem nieźle, to miło :) Skąd te zmiany, które widzę? = °ZelDelet ° =

Re: Dyskusja użytkownika ZelDelet

No, cóż, "raz na miesiąc" byłoby tu akurat nawet dobrym wynikiem :p Pieteek black logo.png° 00:11, 22 lip 2019 (CEST)

Nowa strona dyskusji

Hej, co za jaja dzieją się z Dyskusja:Apoloniusz Tajner? Za chiny ludowe nie idzie utworzyć tam nowej strony. Wywala błąd "krótka strona". A, przy okazji, co do layoutu Twojej strony dyskusji - "na razie" piszemy oddzielnie. Taki mój tam puryzm. Mikhailow (dyskusja) 16:32, 22 lip 2019 (CEST)

Nowa strona dyskusji, cz.2.

Standardowo mam taki zwyczaj, że nie mieszam się ludziom w ich własne strony - wolę zgłosić jakiś drobny babol, niż potem dostać opieprz, że ingeruje komuś w profil. mikhailov skrzynka odbiorcza 22:20, 22 lip 2019 (CEST)

Filtry

Moim skromnym zdaniem to filtry są kiepskie, skoro odrzucają pożyteczne edycje. Spróbuj wgrać jakiś plik bez autoconfirmed, to sam się przekonasz. Nawet jak poprawnie wypełnisz szablon {{Information}}, to nijak nie będzie to wystarczająco dużo bajtów, aby filtr to przepuścił. No chyba że wgrywany plik jest na licencji BSD z klauzulą ogłoszeniową, wtedy to nawet pięć kilo przekroczy. Błędny rycerz (dyskusja) 23:15, 22 lip 2019 (CEST)

Discord

Moja nazwa na Discordzie to "Kurakman23#5251" - nikt się pode mnie nie podszywa. Kurakman23 (dyskusja) 23:51, 22 lip 2019 (CEST)

nt kilka rzeczy

Ok, zrobi się. Aktualnie jestem już zbyt spizgany aby się tym zająć, jutro postaram się nanieść poprawki. Co do całej reszty:
ad. 1 - to wyśrodkowanie zrobiło mi się przypadkowo i w sumie dalej zastanawiam się czemu;
ad. 2 - ok, będę pamiętał;
ad. 3 - nie ma problemu;
ad. 4 - j/w, to już zajęcie na jutro
mikhailov skrzynka odbiorcza 22:52, 24 lip 2019 (CEST)

EDIT: zrobione. mikhailov skrzynka odbiorcza 11:03, 25 lip 2019 (CEST)

List of Uncyclopedias

I come here to notify you that your order on Talk:List of Uncyclopedias at Babel has been granted. - JPLSilva (dyskusja) 02:19, 29 lip 2019 (CEST)

Usuwanie artykułów do 1kb bardzo mile widziane

Takie małe pytanko: czy to dotyczy również Słownika? Żabalazko (dyskusja) 18:30, 29 lip 2019 (CEST)

Kompromitujące artykuły

Dzień dobry, chciałbym poprosić o skasowanie wszystkich artykułów spod https://nonsensopedia.org/wiki/Specjalna:Strony_wed%C5%82ug_prefiksu?prefix=Lachcim&namespace=2 , razem z moją stroną użytkownika. Napisałem je jak byłem podrostkiem i będzie lepiej, jeśli nie zobaczą już światła dziennego. Dziękuję uprzejmie :)

PS. Chętnie podpisałbym się jako ja, ale najwyraźniej moje konto nie figuruje już w systemie. 5.173.178.76 (dyskusja) 20:47, 13 sie 2019 (CEST)

Propozycja współpracy

Cześć, 209po! Piszę do Ciebie w nietypowej sprawie, jaką jest propozycja obustronnej współpracy. Jakiej współpracy, zapytasz? Ano chodzi oczywiście o współpracę między dwoma internetowymi portalami. Jako, że Cezary 9999 wyraził zgodę, mam niebywałą przyjemność wyjaśnić, że chodzi tu o współpracę między Nonsensopedią, a Kangurek Kao Wiki.
Współpraca taka niosłaby za sobą wiele korzyści, obie – bądź co bądź, wartościowe – strony mogłyby promować siebie nawzajem, a kto wie, może nie tylko to? Wszystko zależałoby od dobrej woli, naszej i waszej. Wyobraź sobie tylko, jakie to by było wspaniałe!
Proszę, zapoznaj się z treścią Kangurek Kao Wiki, zwróć uwagę na sposób promowania współpracujących stron, i przemyśl moją propozycję. Jestem zdania, że witryna nonsensopedia.org mogłaby na współpracy z naszą dynamicznie się rozwijającą wiki (jak również jej społecznością) wiele skorzystać.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,
ambasador, technik oraz moderator Discorda Akofonano (dyskusja) 02:17, 2 wrz 2019 (CEST) (lub via Discord: -PM-Muł#5365 :))

Jednoręki bandyta

Przypomnieliście mi, żebym wreszcie się zabrał za zrobienie lepszych grafik do jednorękiego bandyty, miejcie to na względzie ;) 5.173.64.225 (dyskusja) 00:09, 21 wrz 2019 (CEST)

Artykuly dnia

Czyli rozumiem, że od teraz mamy robić po kilka dni w AD? Pieteek black logo.png° 18:09, 12 paź 2019 (CEST)