NATO

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „22:20, 12 lip 2018” przez „DasBott (dyskusja | edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wyzwalamy kraj, by wprowadzić demokracje!
Nawróćcie się albo zostaniecie zniszczeni!
Sekretarz NATO o polityce Paktu
Co ty NATO? Ja na to jak na lato
Anonimowy przechodzień
Mundur NATO szyty w Bełchatowie! Odporny na chińskie gówno z plastiku!
Generał Italia o mundurze NATO
NonNews

NATO (Najlepszy Atak To Obrona, North Arabian Terrorist Organization, Pakt północno-atlantycki, Nasza Atomowa Tokarnia Okien, ang. No Action Talk Only) – jedyna taka w stu procentach nielegalna polityczno-wojskowa organizacja terrorystyczna, działająca na terenie całego świata. Założona 24 sierpnia 1949. Jej zadaniem jest szerzenie przemocy, pornografii, narkomanii, piractwa komputerowego i niewolnictwa.

Członkowie

Polska i jakieś 27 innych państw. Najważniejszym i posiadającym najwięcej żołnierzy jest Islandia.

Wojsko

Żołnierze wszechstronnie wyszkoleni, z wiecznie rozbieganymi i wytrzeszczonymi oczami (aby lepiej rozpoznawać ataki wrogów: urojonych, lub prawdziwych). Szkolenie wojskowe teoretyczne obejmuje obowiązkowe oglądanie filmów „Rambo” (wszystkie części). Praktyczne – grę w Crysisa, mając założone pełne umundurowanie.

Misja

Imperialiści z NATO niosą niepokój północno-atlantyckiej półkuli świata. Według przewodniczącego organizacji i wybitnego kartografa, Rassmusena, szczególny nacisk należy położyć na część południowo-indyjską północno-atlantyckiej półkuli, przede wszystkim Nową Zelandię, Australię i Japonię. Rassmusen, utrzymujący przyjacielskie kontakty z prezydentem Sowietów, Putinem, postanowił – jako prezent pojednawczy, mający na zawsze umocnić więź z przyjaciółmi z mroźnej Syberii – stworzyć Lunapark im. Towarzysza Lenina na obszarach dawnej Gruzji, Ukrainy i Białorusi.

Historia

NATO przez prawie pół wieku było podrzędną organizacją terrorystyczną, zrzeszającą najpotworniejszych, ale i nie grzeszących intelektem bandytów z całej kuli ziemskiej. Dnie i noce członkowie NATO przesiadywali w Belgii, zajadając się przegniłą brukselką i owsem. I gdy już wszystko wskazywało NA TO, że jest po NATO, nadszedł 8 lipca 1997, a wraz z nim my, Polacy. Od tej chwili organizacja nie była już tym, czym była zanim horda polskiej husarii nie zrobiła tego, co zrobić powinny wszystkie słabe (pożal się Boże!) państewka, aby zapewnić imperialistycznej półkuli godziwe warunki życia: dać się okradać i udawać pępek świata.

Obecnie organizacja w stanie rozwiązania (nie mylić z rozwiązłością) z inicjatywy ONZ. Jako powody wymienia się:

  • Dotkliwy światowy kryzys i brak funduszy.
  • Pakt o redukcji uzbrojenia zawarty między USA i ZSRR.
  • Nieprzydatność organizacji w warunkach wszechobecnego pokoju i rozwoju dyscyplin sportowych, szczególnie piłki nożnej.
  • Ogromna ospałość kapelanów wojskowych spowodowana przejedzeniem.
  • Nieudany desant na Watykan i w związku z tym wydarzeniem (afera watykańska) kompromitacja całej organizacji w sensie ideologicznym, militarnym, logistycznym, technicznym, psychologicznym, psychiatrycznym, taktycznym.

Zobacz też