Forum:Drugi biurokrata?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ten wątek nie był edytowany od 379 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Chyba wszyscy widzą, że obecny biurokrata, Zel, ciągle się udaje na urlopy. W związku z tym, twierdzę, że potrzebny nam będzie drugi biurokrata.

Co do tego, kto ma zostać drugim biurokratą, mamy dwie opcje. W sumie mamy czterech administratorów niebędących biurokratami, ale dwóch z nich odpada na początku: Nnvist za nieaktywność, a Kawa za to, że ma prawa do 8-go. Pozostają tylko dwie osoby: Niko i Obornik. Obaj byli mianowani ekstraordynaryjnie, ale ten drugi praktycznie przeszedł PUA (zostało ono anulowane tuż przed zakończeniem). Stażem i aktywnością wygrywa NikoMiku. Z tych względów, twierdzę, że to on najbardziej nadawałby się na drugiego biurokratę.

Czy popieracie mój pomysł? 209po Radioactive.svg 21:53, sie 2, 2018 (CEST)

Naprawdę nie mogłeś wstrzymać się z tym tydzień? A Niko podobno jest już zmęczony. Sir Polskacafe 22:05:08, sie 02, 2018 (CEST)
Po ostatnim wydarzeniu na Fandomie, aż strach niektórym dawać prawa admina, a cóź dopiero biurokratkę. A jeśli już, to niechże to będzie ktoś logicznie myślący i pilnujący, aby społeczność nie robiła głupot w przypływie głupiego naśladownictwa drugiej osoby, przy jednoczesnym lekceważeniu rzeczywistości i konsekwencji. ZelDelet (dyskusja) 16:46, 3 sie 2018 (UTC)
Nie jestem pewna, czy to miało być nawiązanie do jakiejś osoby, czy uznanie, że osoba płci żeńskiej gorzej sprawdziłaby się w tej roli. ウサギ 17:12, 3 sie 2018 (UTC)

Naprawdę to nie jest dobry moment na takie zmiany. Najpierw ogarnijmy jedno, później zajmujmy się drugim. ウサギ 17:12, 3 sie 2018 (UTC)