Agnieszka Chylińska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
To jest najnowsza wersja artykułu edytowana „14:41, 2 paź 2016” przez „Expert3222Bot (dyskusja | edycje)”.
(różn.) ← przejdź do poprzedniej wersji | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | przejdź do następnej wersji → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiej piosenkarki. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Dramatyczna zmiana ogłupiła większość Polaków
Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!!
Agnieszka Chylińska podczas czynności fizjologicznej
Ni chuja!!!
Agnieszka Chylińska na widok reportera U1 Bator – Bilguuna Ariunbaatara
Będą cycki, będą cycki!!!
Agnieszka Chylińska w Mam Talent!
Czekasz na płytę tej cipy tyle lat! A ona se, kurwa, leci w chuja!
Agnieszka Chylińska przepowiada własną przyszłość
Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka!
Chłopacy z zespołu wznoszą toast

Agnieszka Chylińska (ur. 23 maja 1976 r. w Gdańsku) – polska wokalistka, przykładna matka polka, spala się przez całe życie i nie widzi, że nie żyje. W dodatku wybacza Ci, wybacza Ci, wybacza Ci.

Życiorys

Mała Agniesia dobrze się uczyła. Najlepiej szła jej nauka angielskiego. Gdy po wielu latach, w chwili ściskającego za gardło wzruszenia chciała podziękować swym pedagogom, wszystko jej się pojebało i w świat poleciało pełne emocji Nauczyciele fak of[1]!!!. W wieku 13 lat Agnieszka została zrekrutowana do czarnoskórej sekty zabijającej niewinne króliki i żółtoskóre dzieci dla dziwnej przyjemności. Po tym emocjonującym okresie Agnieszka wstąpiła do następnej sekty zwanej niewyżyci emeryci, która okazała się być kapelą rockową i to właśnie wtedy Agnieszka dostała szoku matematycznego i wymiotując pewnego razu na swoich rodziców zwariowała. Do normalności ogłupienia powróciła ostatnio zaraz po I edycji Mam Talent! i zaczęła śpiewać mongolskie pieśni pogrzebowe. Ostatnio zaczęła okazywać duże zainteresowanie internetowym targiem dzieci. Zdarza się też, że można dostać karę na 1 godzinę słuchania Agnieszki Chylińskiej.

Kariera

Jej niewymowny, a może przede wszystkim niewyraźnie wymowny talent dostrzegł starzejący się i wyłysiały gitarulek Grzegorz „WiceKról Playbacku” Skawiński[2]. Nazwali się O.N.A. [3], żeby Aguś nie miała wątpliwości, co do swojej płci. Niestety, szybko pojawiły się niesnaski artystyczne, kiedy to wokalistka ryczała: Teraz!!! Teraz!!! Teraz!!! na znak, że Grzesiu ma wchodzić z solówą, a on nic nie słyszał przez czarne okulary.

Po rozpadzie O.N.A. razem z dwoma kolegami z poprzedniego składu i dwoma z Internetu, wydała album WINNA, a następnie Chylińską gdzieś wcięło, po czym znowu się pojawiła z nowym albumem, wyprodukowanym w koprodukcji z zespołem Bayer Full.

Od 13 września 2008 roku występuje pod postacią jurorki w programie Mam Talent!, gdzie za każdym razem, gdy pojawia się ktoś z jej branży muzycznej powtarza dźwięczne słowo: ZAJEBIŚCIE. Uważane jest to za szczyt perwersji i hardkoru, gdyż program jest emitowany w godzinach dostępnych dla dzieci.

22 września 2013 nastąpił debiut Agi w radiu. W RMF FM co niedzielę gra swoje ulubione numery, cokolwiek to znaczy. Na pewno jest znośniejsza niż reszta tych prezenterów z RMF, bo przynajmniej nie przerywa zdań własnym śmiechem spowodowanym nieznanymi słuchaczom powodami, a nawet jest znośniejsza od samej siebie w Mam Talent!, bo nie wydziera się do mikrofonu, a wręcz przeciwnie - zdarza się jej powiedzieć coś sensownego. Jednak, ku wielkiej radości słuchaczy, program został wywalony z anteny we wrześniu 2015.

Uroda i talent

Agnieszka Chylińska jest urodziwą dziewoją, strojną w oczojebne tatuaże. Jej uroda jest powalająca (na glebę). Pewnie dlatego chwilowo nie ma zdjęcia w Wikipedii. Poza tym regularnie wydziera mordę, myśląc, że to co robi, to śpiew. Patrząc na nią ludzie zastanawiają się, jakim cudem ona w jeszcze nie zapadła się pod ziemię ze wstydu.

Przypisy

  1. Nu, pagadi!!!
  2. Królem jest Krzysztof Krawczyk – Yoł & rispekt!!!
  3. Oj-dana-dana Nasza Agusiu